Kurumsal

Kurumsal

ADAFEN İNŞAAT

Konut ve endüstriyel yapı inşaatlarında, kendisini sürekli geliştiren, deneyimli ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kurulmuş bir taahhüt firmasıdır. Adafen İnşaat, mevcut inşaat çalışmalarını yürütürken üst düzey güvenlik önlemleri, dayanıklılık ve teknolojiyi referans alır. Firmamız 2009 yılından bu yana İstanbul ve çevre iller başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde sektöre hizmet vermekte ve ilerlemesini hızla sürdürmektedir.

Kurulduğu yılından bu zamana sektörün ve teknolojinin gelişmelerini yerinde gözleyen Adafen firması ilk 10 yıllık büyüme hızı hedefine yakın zamanda ulaşarak 15 Üzerinde proje ve 100 ün üzerinde personeliyle geleceği inşa etmeye devam ediyor.

VİZYON

Nitelikli insan kaynağını ve teknolojiyi üst düzeyde bir araya getirerek modern ve depreme dayanıklı yaşam alanları inşa etmek ve bu doğrultuda Türkiye' nin en değerli markaları arasında yer almak.

MİSYON

İmzasını taşıyan her projenin, bulunduğu şehre ve ülkeye değer katacak mimariyle inşasını gerçekleştirmek ve geliştirdiği her projede küçükten büyüğe her yaşta insan ihtiyacını karşılamayı amaçlar.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Projelerinde önceliğini insan emniyetine ve çevre duyarlılığına dayalı olarak sürdüren Adafen İnşaat "Emniyet İçin Kalite" prensibini kendisine görev benimsemiştir.

Deprem kuşağında yer alan ülkemiz için firmamız 2009 dan bu güne imzasını attığı tüm projelerinde kullanılan ürünlerin kalitesinden ödün vermediği gibi kendi kalitesinide ISO standartlarına taşıyarak belgelendirmiştir